Z przykrością stwierdzamy, że w dniu 07. 02. 2017r zaginał kot, który był częścią naszej rodziny, a szczególnie ważny był dla naszych dzieci. Ostatni raz widziany był na ulicy Oleskiej w mieście Opole, w okolicy budynku Uniwersytetu Opolskiego.
Kot wabi się Miłek oraz od razu reaguje na wymienione imię. Kot jest rasy perskiej więc bardzo łatwo można go rozpoznać na ulicy. Oprócz tego jego sierść jest w kolorze szaro-czarnym, a oczy są bardzo jasne. W dniu zaginięcia posiadał obrożę koloru złotego. Miłek jest stosunkowo płochliwym kotem jednakże jeśli spokojnie się do niego podejdzie nie powinien zareagować w zły sposób.
Odnalezienie naszego kotka perskiego jest dla nas szczególnie ważne ponieważ jest on pupilem naszych pociech. Z tego względu za odnalezienie Miłka wyznaczamy nagrodę w wysokości 1000 złotych dla osoby, która się z nami skontaktuje i nam go dostarczy.
Jeżeli widziałeś w ostatnich dniach w Opolu zwierzę pasujące do powyższego opisu, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu.
Każda informacja jest dla nas na wagę złota.