Druk offsetowy nie sprawdza się w przypadku większości małych zamówień. Jeśli chcesz przygotować kartki okolicznościowe dla klientów, wydrukować kilka plakatów, folderów, ulotek czy teczek, lepiej skorzystaj z druku cyfrowego. 

Drukarnia Katowice — co może dla Ciebie zrobić?

Drukarnia Katowice to miejsce, w którym zrobisz dużo więcej, niż tylko wydrukujesz plakaty czy ulotki. Drukarnie cyfrowe dają swoim klientom bardzo wiele różnych możliwości druku, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie:

  • plakatów,
  • ulotek,
  • wizytówek,
  • kopert,
  • folderów,
  • teczek,
  • naklejek,
  • książek,
  • notesów,
  • Roll-upów.

Poza typowymi projektami w drukarni cyfrowej możesz zamówić wykonanie toreb reklamowych, pinów, a nawet kubków termicznych z nadrukiem. Wszystko można przygotować naprawdę sprawnie. Realizacja zamówienia często trwa krócej niż 48 godzin. W ciągu dwóch dni możesz mieć gotowe materiały papiernicze lub potrzebne ci gadżety.

Druk offsetowy czy druk cyfrowy?

Druk offsetowy sprawdza ię jedynie przy dużych formatach i zamówieniu dużych nakładów. Docelowo jest rzeczywiście tańszy, daje więcej możliwości, tyle, tylko że sprawdza się przy różnych formatach jedynie w sytuacji, gdy zamówienie jest naprawdę duże. W innym przypadku cenowo zawsze okazuje się droższy od druku cyfrowego, w którym nie tylko możesz przygotować niewielkie zamówienie to jeszcze właściwie każdego formatu. Wiele zależy zawsze od rodzaju przygotowywanego materiału, jego specyfiki, a przede wszystkim nakładu. Zawsze warto zorientować się, co jest możliwe i w jakiej kwocie. Pamiętaj, że nie musisz zamawiać w Warszawie, możesz to zrobić w okolicy Katowic, na terenie całej Polski. Dzisiaj dowóz kurierem gotowego zamówienia trwa jeden dzień, więc nie stanowi żadnego problemu.

Instrukcje obsługi czy pomoc studia graficznego?

Dzisiaj zlecenia poligraficzne można wykonywać na terenie całej Polski. Klient nie jest ograniczony jedynie do drukarni, która jest najbliżej siedziby firmy. To zaś często pozwala na optymalizację kosztów. Wiele firm boi się jednak takiego rozwiązania ze względu na niezbędną pomoc graficzną. Dzisiaj jednak wirtualne studia graficzne w drukarniach radzą sobie świetnie i są w stanie zagwarantować ci naprawdę wysoki poziom usług na terenie Polski bez konieczności osobistych spotkań. Wirtualne spotkanie często w zupełności wystarcza, reszty dopełniają konsultacje mailowe i zatwierdzenie projektu. Nie musisz wcale mieć osobnego studia graficznego, które przygotuje ci folder czy kartkę świąteczną. Wszystko od projektu po realizację zamówienia możesz zlecić w drukarni cyfrowej.