Każdy od czasu do czasu przygotowuje prezent dla bliskiej osoby. To bardzo ważne, by obdarować kogoś bliskiego czymś niepowtarzalnym i ciekawym. Zwykłe kwiaty czy czekoladki nie zawsze się sprawdzają. Dlatego tym bardziej warto dobrze się zastanowić nad określonym prezentem, by sprawił on radość bliskiej osobie.

Kalendarz w prezencie

Jedną z wyjątkowych propozycji na prezent dla kogoś kto obchodzi urodziny pod koniec roku kalendarzowego, albo świętuje inną okazję o tej porze roku, jest kalendarz. Wcale nie musi to być tradycyjny, zwykły kalendarz na ścianę, jest tak wiele propozycji w tym temacie, że naprawdę jest z czego wybierać. Jedną z bardziej wyjątkowych propozycji jest kalendarz w formie książki. Taki kalendarz jest nie tylko bardzo efektowny ale przede wszystkim bardzo praktyczny. Można w nim zapisywać różne notatki, informacje, wiadomości, numery telefonów i wiele innych tego typu rzeczy. Kalendarz ten może pełnić formę notatnika, który można ze sobą wszędzie zabrać.

Ciekawa forma kalendarza – designerskie kalendarze książkowe

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się designerskie kalendarze książkowe. Można je kupić w księgarni internetowej i stacjonarnej, a także w sklepach z artykułami papierniczymi. Wybór wśród takich kalendarzy jest przeogromny. Można wybierać spośród przeróżnych formatów, wielkości, grubości a przede wszystkim okładek. Można nawet sobie zaprojektować własną okładkę kalendarza, spersonalizować ją, w ten sposób można sprawić komuś ogromną niespodziankę. Na okładce może się na przykład znaleźć dedykacja, imię bliskiej osoby, jakaś ważna dla niej sentencja. Co ciekawe na okładce kalendarza można też umieścić zdjęcie. A jeśli ktoś nie ma pomysłu na stworzenie własnej okładki kalendarza, wtedy może wybrać z pośród mnóstwa ciekawych propozycji i grafik. W ten sposób każdy znajdzie coś, co będzie się podobać osobie, której chce się ten kalendarz podarować.

Kalendarz w formie książki, można podarować każdej osobie dorosłej a także nastolatkowi. Z pewnością każdy z takiego prezentu się ucieszy.